Startlijsten 2018

Controleer of alle gegevens kloppen. Indien dit niet het geval is, dan kun je een e-mail sturen naar sttneu@gmail.com. We proberen dit dan zo spoedig mogelijk te herstellen.

Er zijn inmiddels 208 inschrijvingen

De regelementen: Noordelijk reglement trekkertrek 2018.

duits

5500-7000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
d 7.0.01 Tim Post Gasteren International 955
d 7.0.02 Anne van Dijk Gieten Case 1056
d 7.0.03 Jan Veenstra Grootegast Fendt 312
d 7.0.04 Henk Stavenga Kollum Case 1455
d 7.0.05 Stefan Houweling Grootegast International 1246
d 7.0.06 Christiaan Buursema Haulerwijk International 1455
d 7.0.07 Popke de Boer Sebaldeburen International 1455XL
d 7.0.08 Carlo vd Hoek Noordwijk Case 1255 XL
d 7.0.09 Marijke Tolboom Niehove Case 1455
d 7.0.10 Jelte de Vries Terwispel Ford tw20
d 7.0.11 Julien Kuiper Midwolde Fendt 311lsa
d 7.0.00 Brandon Wijnalda Niehove Case 1455
d 7.0.00 Jan Hingstman Case 1056

standaard

0-2500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
2.5.01 Frans van Rooijen Westergeest Massey Ferguson 135
2.5.02 Martin Oudshoorn Anjum Deutz D5505
2.5.03 Teake-Jan Hoogeveen Boerakker Massey Ferguson 133
2.5.04 Rolf Westers Zuidhorn Internationaal 423
2.5.05 Peter Veenstra Doezum Internationaal 633
2.5.06 Jan Hingstman Loon Ford Major
2.5.07 Marlies Smink Cothen International 824
2.5.08 Robin de Jong Langezwaag International 523
2.5.09 Job Stenekes Noordhorn John Deere 1120
2.5.10 Tjeerd Leistra Noordhorn Ford 3000
2.5.11 Bernard Kobes Niezijl John Deere 2120
2.5.12 Fokkejurjen Bergsma Elahuizen Same minitauro 60
2.5.13 Bert-jan Bervoets de Knipe Renault 6
2.5.14 Brandon Wijnalda Tolbert International 453
2.5.15 Henno Heijs de Wilp International 633
2.5.16 Jaco van Houten Boerakker International 633
2.5.17 Gerke Vogelzang Boerakker Inter 633
2.5.18 Sjoerd de Bos de Knipe Same minitauro 60
2.5.19 Dick de Leeuw Terband Deutz D6005
2.5.20 Marvin Gritter Nuis International 533
2.5.21 Gert Vogelzang Boerakker International 633
2.5.22 Hendrik-jan Horinga Enumatil Fendt 103
2.5.23 Eppo Riemersma Lettelbert International 633

2500-3500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
3.5.01 Bertus van Dijk Cothen Inetrnational 833
3.5.02 Marlies Smink Cothen Inetrnational 824
3.5.03 Inge Bouma Oldehove IHC 856
3.5.04 Atze vd Wijk Boelenslaan International 946
3.5.05 Sander Ploeg de Wilp International 724
3.5.06 Kees Verburg Westergeest Massey Ferguson 265
3.5.07 Jan-Roelf Hartlief Donderen Fendt 105s
3.5.08 Peter Westergeest Houtigehage Inter 844-s
3.5.09 Willem Pander Gorredijk Deutz 8006
3.5.10 Bert jan Hofstra Oudehorne International 844 s
3.5.11 Sjoerd de Vries de Knipe Leyland 272
3.5.12 Wim de With Boerakker Fendt 106ls
3.5.13 Kees Westgeest Opende Fendt 308
3.5.14 Robert Wijnalda Tolbert International 844
3.5.15 Rene Mulder Houwerzijl New Holland 5640
3.5.16 Jaron Rozema Niezijl John Deere 2120
3.5.17 Raymond Kersaan Marum Internationaal 844 s
3.5.18 Gerard Horinga Enumatil Fendt 103
3.5.19 Gert Vogelzang Boerakker International 633
3.5.20 Hielke Terpstra Grijpskerk Deutz 6806
3.5.00 William van der Vaart Lutjegast Ferguson 1104

3500-4500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
4.5.01 Jarno Hofsteenge Norg Deutz 7506
4.5.02 Teake Reijenga de Knipe International 1046
4.5.03 Jacob Methorst Oudehorne Valmet 705
4.5.04 Sjoerd Hylke Tjoelker Rottevalle Massey Ferguson 1080
4.5.05 Bart Westgeest Houtigehage New Holland TL90A
4.5.06 Dirk van Haaften Marum Case International 845 XL
4.5.07 Bas Tolboom Niehove International 1046
4.5.08 Johan Nell Vierhuizen Fendt 307LS
4.5.09 Wim Verburg Westergeest Massey Ferguson 675
4.5.10 Pieter Bruinsma Oudemirdum International 1046
4.5.11 Danny de Jong Zevenhuizen Ford 6500
4.5.12 Diedrik van Slooten Sebaldeburen Ford 7095
4.5.13 Bertus van Dijk Cothen International 833
4.5.14 Willem Kuipers Surhuizum John Deere 3130
4.5.15 Gerhard Moes Aduard John Deere 6210
4.5.00 Demi Mulder Doezum Deutz DX4.20

4500-5500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
5.5.01 Miranda Krabben Zeijen Case 1056xl
5.5.02 Hendrik Brouwer Boelenslaan International 1246
5.5.03 Maine Ponne Jubbega Valmet 705
5.5.04 Henk Sinia Marum International 1056XL
5.5.05 Jordy Manning Drouwenermond International 956
5.5.06 Tim Post Gasteren International 955
5.5.07 Anne van Dijk Gieten Case 1056
5.5.08 Wieger Hendrik van der Wal Oude Mirdum International 1246
5.5.09 Gertjan Dedders ter Apel Ford tw 6810
5.5.10 Gerard Bruinsma Oudemirdum International 1046
5.5.12 Henry Tingen Haulerwijk Ford 8210
5.5.13 Erik Tingen Haulerwijk Ford 8210
5.5.14 Wim van de Hoek Boerakker Fendt 311LS
5.5.15 Ard Stavenga Oldehove Case IH 1056 XL
5.5.16 Bonne Poelma Pieterburen New Holland 7740
5.5.17 Jan Huisma MArum MF 6270
5.5.18 Roy Selles Beilen Ursus 216
5.5.19 Wilko Vochteloo Smilde Massey Ferguson 1135
5.5.20 Ilse de Boer Sebaldeburen International 956XL
5.5.21 Martin Smits Yde Massey Ferguson 1104
5.5.22 Petra Boersema Oldekerk International 1246
5.5.23 Jan Veenstra Grootegast Fendt 312
5.5.24 Julien Kuiper Midwolde Fendt 311 lsa
5.5.00 Patrick van Rooijen Westergeest MF
5.5.00 Teake-Jan Hogeveen Boerakker Massey Ferguson 1155

5500-7000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
7.0.01 Louwe Rozema Boerakker Case 1455xl
7.0.02 Henk Stavenga Kollum Case 1455xl
7.0.03 Harold Bouwman Ulrum Ford 9600
7.0.04 Stefan Houweling Grootegast International 1246
7.0.05 Demi Mulder Doezum Deutz DX160
7.0.06 Patrick van Rooijen Westergeest Claas arion 640
7.0.07 Wilko Hoogeveen Boerakker Massey Ferguson 2680
7.0.08 Stefan Gritter Boerakker John Deere 6820
7.0.09 Harco Smid Noordhorn Case ih 115
7.0.10 Popke de Boer Sebaldeburen International 1455XL
7.0.11 Carlo vd Hoek Noordwijk Case 1255XL
7.0.12 Jurjen Hegge Kloosterburen Deutz Fahr 6160
7.0.13 Geert van Maldegem Vierhuizen Massey Ferguson 6290
7.0.14 Arjen van der Lei Houwerzijl Massey Ferguson 5465
7.0.15 Bas Amsing Westernieland John Deere 6140r
7.0.16 Eisbert Bouma Vierhuizen Massey Fergsuon 6290
7.0.17 Martijn Claassen Vierhuizen John Deere 6620
7.0.18 Thijs de Schutter Kloosterburen John Deere 6610
7.0.19 Arjan Maters Niekerk de Marne Massey Ferguson 6475
7.0.20 Frank Roelfs Zeijen Case 1056Xl
7.0.21 Andre Vermue Winsum John Deere 6810
7.0.22 Rene Mulder Houwerzijl New Holland TM165

7000-9000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
9.0.01 Thijs Mechielsen Oldehove John Deere 6830
9.0.02 Siebren Mollema Oldehove John Deere 7430
9.0.03 Anne Jakob Buist Oldehove John Deere 6210R
9.0.04 Wilbert vd Bom Den Horn John Deere 7810
9.0.05 Hielke Mulder Houwerzijl New Holland T7050
9.0.06 Roel Zoontjes Oldehove Valtra T161
9.0.07 Mark Moes Den Horn John Deere 6R210
9.0.08 Kristiaan Geerligs Noordhorn Fendt 820
9.0.09 Remco Kraaijinga Boerakker New Holland T7-220
9.0.10 Niels Kruizenga Onderdendam John Deere 7530
9.0.11 Marvin Gritter Nuis John Deere 6155r
9.0.12 Jouke Bouma Oldehove International 1455XL
9.0.13 klaas-jan Mulder Houwerzijl New Holland TM165
9.0.14 Cees de Vries Doezum Deutz DX160
9.0.15 Christiaan Buursema Haulerwijk Internationaal 1455
9.0.16 Henk Stavenga Kollum Case 1455
9.0.17 Raymond Wierenga Oldehove Case CVX140
9.0.18 Feike Huberts Aduard Fendt 820
9.0.19 Roelf Tienstra De Wilp John Deere 4640
9.0.20 Kor van Unen Niezijl Case Puma 180
9.0.21 William van der Vaart Lutjegast Ferguson 1104
9.0.00 Rolf Ubels Ulrum New Holland T7230AC

9000-11000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
11.0.01 Cor Mechielsen Oldehove John Deere 6215R
11.0.02 Jan Dijkstra Oldehove John Deere 6215R
11.0.03 Christiaan Mechielsen Oldehove John Deere 7530
11.0.04 Leo Mechielsen Oldehove John Deere 7810
11.0.05 Johannes Hendriks Den Horn John Deere 7720
11.0.06 Kor van der Velde Niekerk John Deere 7920
11.0.07 Chris Kuipers Den Horn John Deere 6215R
11.0.08 Jan Veenstra Grootegast Fendt 815
11.0.09 Rolf Ubels Ulrum New Holland T7230AC
11.0.10 Hielke Mulder Houwerzijl New Holland T7050
11.0.11 Henk Sloots Eenrum Fendt 724
11.0.12 Nienke de Jong Oldekerk Fendt 926
11.0.13 Dennis Wierda Lutjegast Fendt 930
11.0.14 Arie Beverloo Lutjegast Fendt 828
11.0.15 Bart van der Velde Lutjegast Fendt 828
11.0.16 Friso Wierda Lutjegast Fendt 818
11.0.17 Henri Horenga Lutjegast John Deere 6215R
11.0.18 Catrinus Bouma Oldehove International 1455 XL
11.0.19 Chris Werkman Kommerzijl Massey Ferguson 8690

hobby

0-3500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
hs 3.5.01 Ruben Veenstra de Knipe Case IH 856
hs 3.5.02 Jan Brouwer Langezwaag Belarus 940
hs 3.5.03 Fokke de Vries Langezwaag Volvo BM 700
hs 3.5.04 Miko ten Hoor Waskemeer Fiat 85-90
hs 3.5.05 Jan Roelf Hartlief Donderen Renault 951

3500-5500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
hs 5.5.01 Bauke van Dijk Gieten International 1056
hs 5.5.02 Arjen Mulder Langezwaag International 1246
hs 5.5.03 Jacob Methorst Oudehorne Volvo BM 810

5500-7000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
hs 7.0.01 Wienco Remmelink Een Massey Ferguson 8160
hs 7.0.02 Johnny ten Hoor Waskemeer Fiat 160-90
hs 7.0.03 Hepke Beintema Waskemeer Volvo bm T810c
hs 7.0.04 Teake-jan Hogeveen Boerakker Massey Ferguson 1155
hs 7.0.05 Marcel Rinsma Bakkeveen International 1455

sport

0-2500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 2.5.01 Marco Jansma Roeters LMB Een Fendt
sp 2.5.02 Alexander Berghuis Niekerk Fordson super major
sp 2.5.03 Ferdinand Swarts Alteveer John Deere 2130
sp 2.5.04 Bertus van Dijk Cothen International 724

2500-3500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 3.5.01 Roeters LMB Een Fendt
sp 3.5.02 Alexander Berghuis Niekerk Fordson super major
sp 3.5.03 Arjan Wolfs Alteveer John Deere 2130
sp 3.5.04 Bertus van Dijk Cothen International 724
sp 3.5.05 Maine Ponne Jubbega Volvo BM 650
sp 3.5.06 Ruben Veenstra de Knipe Case IH856
sp 3.5.07 Jan Brouwer Langezwaag Belarus 940

3500-4500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 4.5.01 Henk Ridder Oldekerk New Holland
sp 4.5.02 Sikko Helmholt Grijpskerk International 1246
sp 4.5.03 van Dellen BV Lutjegast Deutz 130.06
sp 4.5.04 Koen Bosgraaf Burum John Deere 6620
sp 4.5.05 Frederik Zijlstra Augustinusga Fiat 180-90
sp 4.5.06 Johan Spriensma Zuurdijk John Deere
sp 4.5.07 Dennis Stroobosscher Grijpskerk John Deere 4430
sp 4.5.00 Hendrik Jan Zijlstra Groene Buffel

4500-5500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 5.5.01 Rob van der Wilt Grijpskerk International 1246
sp 5.5.02 Henry van Regteren Kommerzijl John Deere 6620
sp 5.5.03 van Dellen BV Lutjegast Deutz 130.06
sp 5.5.04 Wilko Hoogeveen Boerakker Massey Ferguson 1155
sp 5.5.05 Harry Ridder Oldekerk New Holland
sp 5.5.06 Johan Spriensma Zuurdijk John Deere 6620
sp 5.5.07 Erik Zoer Augustinusga Fiat 180-90
sp 5.5.08 Hendrik-Jan Zijlstra Niezijl John Deere 4430
sp 5.5.00 Dennis Stroobosscher Groene Buffel

oldstock

0-1400 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
1405 Jilke Marinus Grootegast Ferguson
1406 Wiebe van der Molen Sondel Ferguson
1409 Wolter Tiekstra Sumar Ferguson
1411 Jurjen Jensma Kollum Ferguson
1412 Patrick Smit Giethmen Ferguson Tef
1419 Bart jan Rozema Niezijl John Deer